Obecní zastupitelstvo

Krajča

Jiří Krajča

  • starosta
  • 30. listopadu 1958
  • bez polit. příslušnosti
Kolařík

František Kolařík

  • místostarosta
  • 13. srpna 1952
  • bez polit. příslušnosti
Albrechtová

Ing. Marcela Albrechtová

  • člen obecního zastupitelstva
  • předseda finanční komise
  • 12. března 1982
  • bez polit. příslušnosti
Vrzalík

Martin Vrzalík

  • člen obecního zastupitelstva
  • předseda kontrolní komise
  • 14. srpna 1981
  • bez polit. příslušnosti
Kadlčík

Václav Kadlčík

  • člen obecního zastupitelstva
  • předseda stavební komise
  • 5. října 1959
  • bez polit. příslušnosti
Přikryl

Aleš Přikryl

  • člen obecního zastupitelstva
  • 28. dubna 1974
  • bez polit. příslušnosti
Malaník

Kamil Malaník

  • člen obecního zastupitelstva
  • předseda sociální komise
  • 10. dubna 1971
  • bez polit. příslušnosti
Mališka

Ing. David Mališka

  • člen obecního zastupitelstva
  • 20. listopadu 1989
  • bez polit. příslušnosti
Vachová

Hana Vachová

  • člen obecního zastupitelstva
  • předseda sport. a kulturní komise
  • 7. květen 1965
  • bez polit. příslušnosti